Avcılar Exclusive’in konumu gören herkesi büyülüyor!

Ulaşımın merkezinde, hayata yön veren nokta Bayraklı’da, İstanbul-Bursa-İzmir Otobanı ve Ankara-İzmir hızlı tren hattı ile Türkiye, merkezden İzmir’e bağlanıyor. Aynı zamanda Bayraklı’da çevre yollarına yakın oluşu ile de cazibeli bir yaşam merkezine dönüşen Exclusive, İzmir-İstanbul, İzmir-Ankara, İzmir-Aydın ve İzmir-Çanakkale çevre yollarına yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Çevresindeki iller ile de konumunu güçlendiren Exclusive Bayraklı’nın Doğu’sunda genç nüfusun ve üniversitelerin yoğunlukta olduğu Bornova; Batı’sında İzmir’in en değerli bölgelerinden biri olan Karşıyaka, Güneybatı’sında tarihi İzmir’in yansıması olan Konak bulunuyor. Üniversitelere yakınlığı ile de dikkat çeken Exclusive Bayraklı, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’ne çok yakın bir mesafede konumlanıyor. Ayrıcalıklı yaşamın başladığı nokta olan Exclusive, İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na ise 22 km uzaklıkta bulunuyor.

İzmir için Manhattan bölgesi olarak nitelendirilen noktada 5 yıldızlı otel konforunu ve lüksünü yansıtan Avcılar Exclusive, şehre yön vermek isteyen herkesi yepyeni bir yaşamı şekillendirmeye çağırıyor. İzmir Adliye Sarayı’nın yanı başında; gökdelenler bölgesinin tam merkezinde; İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne araç ile 10 dk uzaklıkta; bankalara, atmlere, seçkin restaurantlara, Ege Perla ve Mistiral gibi alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde; Metro, İzban ve Otobüs duraklarına adım başı yakınlıkta bulunan Exclusive, Business ve Home konsepti ile özel bir yaşam ve yatırım imkanını içinde barındırıyor.