Sizi Arayalım


 
Her şey Net!
İzmir Bayraklı Adliye kavşağında, 5 yıl ayda 5.000 TL garantili kira destekli ofisler şimdi satışa çıkıyor. Avcılar benzersiz yatırım fırsatını sizlere sunuyor. Kiranızı garanti altına alıyor.

“garantili kira desteği” nedir ve nasıl çalışıyor?

Aslında her şey çok net! Avcılar yatırımcılara; satın aldıkları ofislerin tesliminden itibaren tam 5 yıl boyunca kesintisiz kira desteği veriyor. Kiracıdan alınan kira dışında Avcılar’dan alınan artı kira desteği kiranızın tam ve eksiksiz olmasını garanti altına alıyor. Ofisiniz boş kalsa bile kiranızı ve aidatınızı Avcılar ödemeye devam ediyor.
 
AVCILAR Exclusive Ödeme Planları
Image
Avcılar ile 60 Ay Öndesin. Kiranız, aidatınız 5 yıl boyunca  AVCILAR  Garantisinde.
Image
Image
BAYRAKLI’NIN TAM KALBİNDE 5 YILDIZLI BİR YAŞAM BAŞLIYOR!
İzmir’in en değerli bölgesinde, 55.000 m2 inşaat alanında konumlanan Exclusive, Bayraklı Manhattan bölgesinde hayata geçiyor. Işıltılı ve yatay mimarisi ile İzmir’in yeni gözdesi olacak Avcılar Exclusive, şehrin tüm ulaşım akslarına, İzmir Adliyesine; Metro, İzban ve otobüs duraklarına; alışveriş merkezlerine; hastane ve eğitim kurumlarına çok yakın bir konumda bulunuyor!
İzmir’in lüksü, modernizmi ve konforu yatay mimaride yaşatan ilk projesinde, Business ve Home konseptlerinin birlikteliğiyle Avcılar Exclusive’de ayrıcalıklı bir yaşam seni bekliyor!